Sprawy cywilne i rodzinne

Kontakt telefoniczny +48 666 400 960

Poszukiwanie osób

Usługa poszukiwania osób zaginionych świadczona przez Biuro Detektywi Agencja Partnerska obejmuje sprawy takie jak: zaginięcia bliskich, porwania, poszukiwania krewnych i przyjaciół sprzed lat, jak również ustalenie miejsca pobytu dłużników. We wszystkich tego rodzaju sprawach działania powinny zostać podjęte jak najszybciej. Detektywi muszą bowiem najpierw poznać przyczynę zaginięcia danej osoby, aby następnie opracować strategię poszukiwania i rozpocząć jej realizację.

Tropienie zdrad małżeńskich

Trend tropienia niewierności małżonków jest coraz bardziej powszechny, a materiał zdobyty przez detektywów pojawiający się jako dowód podczas sprawy rozwodowej jest już właściwie codziennością. Przybywa też agencji, które zajmują się zbieraniem tego rodzaju informacji, choć nie każda z nich jest w stanie dostarczyć materiał dobrej jakości.
Praca detektywa kończy się w momencie, gdy zebrany materiał jest wystarczający, by mógł posłużyć jako dowód w sprawie rozwodowej. Ważne jest potwierdzenie ciągłości zdarzeń, a więc tego, że zdrada nie była jednorazowym momentem słabości. Chodzi o pokazanie, że dwójkę osób łączy bliska relacja: widują się kilka razy w tygodniu, wspólnie chodzą na zakupy. Nie musi dochodzić do żadnych scen czułości, przytulania czy pocałunków. Wystarczy wykazać zażyłość międzyludzką, nie trzeba nagrywać nikogo w łóżku.

Detektywi w trakcie prowadzenia obserwacji zasięgają opinii prawników, czy potrzebne są dodatkowe informacje.