Inne usługi detektywistyczne

Wykrywanie podsłuchów

Pozyskanie urządzeń szpiegujących jest niezwykle proste i dlatego każdy może nieświadomie paść ofiarą agresora. Wykrycie takiego urządzenia nie jest już takie proste i w tym przypadku niezbędna okazuje się pomoc wyspecjalizowanej firmy, która dzięki wiedzy i profesjonalnym urządzeniom potrafi zlokalizować zagrożenie.

Nasi eksperci przeprowadzą badania specjalistycznym sprzętem w biurach, salach konferencyjnych, recepcjach i innych kluczowych pomieszczeniach firmowych.

Pomieszczenia są również przeszukiwane fizycznie. Specjaliści potrafią szybko ocenić wizualny stan urządzeń i linii elektrycznych, elementów konstrukcji budynku (okna, ściany, podłogi, parapety, kanały wentylacyjne itp.) pod kątem możliwości zainstalowania w tych miejscach urządzeń inwigilujących.

Zabezpieczenie spotkań biznesowych

Możliwość swobodnej rozmowy, bez ryzyka nieuprawnionego jej zarejestrowania i ujawnienia staje się coraz bardziej ważnym aspektem działalności biznesowej dla wielu osób. Nie chcemy być nagrywani podczas spotkań biznesowych ani przez organy państwa, ani konkurencję ani nikogo innego. I mamy do tego pełne prawo.
W codziennej działalności musimy mieć jeszcze wiedzę i umiejętności niezbędne aby utrudnić napastnikowi możliwość bycia dodatkowym, niechcianym uczestnikiem spotkania. Musimy niekiedy także uwzględnić aspekt nieszczerych intencji i dwulicowości naszych rozmówców czy współpracowników. To wszystko wymaga wiedzy i umiejętności rozpoznania symptomów zagrożeń oraz takiego postępowania, aby przynajmniej samemu nie ułatwiać napastnikowi jego działalności.

Usługi kontrinwigilacyjne

Normy bezpieczeństwa informacji zakładają weryfikację fizyczną wystąpienia zagrożenia w pomieszczeniach. Na nie składa się wiele elementów – między innymi te, związane z wykrywaniem podsłuchów, kamer oraz nadajników GPS.
Przeprowadzane przez nas działania diagnozują bezpieczeństwo:

  • gabinetów kadry kierowniczej,
  • pomieszczeń konferencyjnych, sal narad, pomieszczeń zamówień publicznych,
  • kontrolę biur, pomieszczeń, hal badawczych,
  • samochodów.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do wykrywania podsłuchów charakteryzujący się czułością nie do osiągnięcia przez tradycyjne urządzenia.